Konference AI do škol Liberec

8.4. 2024 se v největší aule Technické univerzity v Liberci uskutečnila konference AI do škol, kterou organizoval náš tým EDIH Northeast Bohemia pod Agenturou regionálního rozvoje. Akce se zúčastnilo přes 200 ředitelů a učitelů škol primárně z Libereckého kraje.

Školení AI do škol 13.5. 2024 Železný Brod

Zveme učitele a ředitele ze ZŠ i SŠ na školení Umělá inteligence do škol. Setkáte se s předními odborníky na AI ve školství a čeká na vás bohatý doprovodný program. KDY: 13.5. 2024, KDE: Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Železný Brod.

Dřevoplast Ludvík s.r.o

Digitalizace soukromého sektoru v Libereckém kraji

TUL CXI, partner konsorcia EDIH NEB, pomohl firmě Dřevoplast Ludvík implementovat umělou inteligenci (AI) do interních procesů. AI nyní firmě pomáhá mimo jiné s optimalizací zásob a objednávek anebo s vyhodnocením risku potenciálního narušení v dodavatelském řetězci.

Datový portál Libereckého kraje

Digitalizace veřejné organizace v Libereckém kraji

Datový portál Libereckého kraje byl vytvořen a je spravován Agenturou regionálního rozvoje v rámci pilotního ověřování. Jedná se o web, na kterém najdeme grafické zpracování dat o kraji, lokální katalog otevřených dat, rozcestník portálů a aplikací s interaktivními výstupy pro širokou cílovou skupinu od občanů kraje a úřadů po studenty či novináře.

EDIH Northeast na oblíbené PechaKucha Night 

Dne 12. 3. 2024 proběhla v Liberci další PechaKucha Night, tentokrát na pro nás blízké téma Homo Technologicus. Mezi vystupujícími řečníky byli i členové našeho konsorcia, pánové Richard Cimler z Univerzity Hradec Králové (PřF UHK)  a Jan Kočí z Technické univerzity v Liberci (TUL CXI), kteří plnému sálu kulturního domu ve Vratislavicích n. Nisou prezentovali své organizace, projekty a postoje k technologiím.

Konference umělá inteligence do škol

Zveme učitele, ředitele či nadšence do AI ze ZŠ i SŠ na konferenci Umělá inteligence do škol. Setkáte se s předními odborníky na AI ve školství a čeká na vás bohatý doprovodný program.

Moderní technologie v pečovatelské péči

Dne 8. 2. 2024 proběhlo v prostorech Agentury regionálního rozvoje v Liberci představení moderních technologií v pečovatelské péči. Na akci byly prezentovány naše služby a digitální technologie v rámci EDIH

Interní setkání EDIH Northeast

Dne 31. 1. 2024 proběhlo v prostorách Agentury regionálního rozvoje v Liberci důležité setkání všech členů realizačních týmů v rámci konsorcia EDIH Northeast Bohemia. Součástí akce bylo i jednání Řídicího

Digi Brunch – AI ve výrobě

Dne 25.1. 2024 uspořádali kolegové z Centrum investic, rozvoje a inovací v Hradci Králové první díl ze série byznys snídaní Digi brunch. Akce byla zaměřená na využití AI ve výrobě. Problematiku AI

Školení AI ve školství

V sobotu 27.1. 2024 jsme v rámci EDIH Northeast uspořádali na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské v Kamenickém Šenově školení téma AI ve školství a zahájili tak seriál těchto školení pro

Přejít nahoru