Konference umělá inteligence do škol

Zveme učitele, ředitele či nadšence do AI ze ZŠ i SŠ na konferenci Umělá inteligence do škol. Setkáte se s předními odborníky na AI ve školství a čeká na vás bohatý doprovodný program.
KDY: 8.4. 2024
KDE: Technická univerzita v Liberci, budova G, aula 3. patro

Pod záštitou Libereckého kraje panem radním Jiřím Ulvrem 8.4. 2024 zavítá umělá inteligence (AI) do Liberce. Poznejte šikovné nástroje AI a jak je snadno využít ve výuce vašeho předmětu. Čeká vás i bohatý doprovodný program.

Digitalizace a využití umělé inteligence rezonuje současnou společností. Jaké jsou výhody a jaká rizika? Přijďte se 8. 4. 2024 podívat na Technickou univerzitu v Liberci na konferenci Umělá inteligence do škol. Setkáte se s odborníky Václavem Maněnou, Janem Berkim a Pavlem Kopřivou. Akce je vhodná pro učitele, ředitele či nadšence do AI základních i středních škol. Dozvíte se, jak umělou inteligenci implementovat do výuky humanitních i technických předmětů. Jedná se již o druhé setkání v Libereckém kraji. Učitele zaujaly především praktické ukázky nástrojů AI, příklady inspirativní praxe a možnost diskutovat s předními odborníky, kteří se AI ve školství zabývají.

Dnem vás bude provázet bohatý doprovodný program. Představí se IoT sady pro školy od firmy Hardwario, a.s., závodní autíčka na vodíkový pohon, jedinečné auto, které nikdy necouvá, a mnoho dalšího. Zájemci se mohou přihlásit i na komentovanou prohlídku špičkově vybavené laboratoře 3D tisku na TUL CXI. Kapacita komentované prohlídky je omezena.

Registrujte se, vstup ZDARMA, počet míst je omezen.

Pořadatelem je projektový tým EDIH Northeast, ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o.

Program konference (ke stažení)

Praktické ukázky – seznam vystavovatelů (ke stažení)

Přejít nahoru